proBIO, interviu Marius Rebenciuc Citeste mai multe aici Sunt foarte mulţi aceia care îmi spun că sunt foarte obosiţi. Că au o uşoară ameţeală în special dimineaţa sau că nu se pot concentra. Post Views: 2.362
Mai mult-
proBIO, interviu Marius Rebenciuc
-
Testimonial Olga Bucur
Testimonial Olga Bucur Citeste mai multe aici Şeful meu a făcut reduceri de personal. Am rămas oameni puţini, muncă multă, stres mare, nu făceam față. Mi se părea că nu mai termin treaba. (Testimonial Olga Bucur) Post Views: 2.370
Mai mult -
Testimonial Petre Ion
Testimonial Petre Ion Citeste mai multe aici La începutul anului am avut nişte probleme la servici. S-au făcut restructurări, am fost trecut pe lista de disponibilizări. (testimonial Petre Ion) Post Views: 1.996
Mai mult -
Testimonial Silvia Pryzbilla
Testimonial Silvia Pryzbilla Citeste mai multe aici Acum ceva vreme, m-am certat cu o rudă apropiată şi atâta de tare m-a afectat că m-a dat peste cap total. Nu am putut să mai dorm noaptea, agitaţie, nimeni nu îmi mai intra în voie. Îmi venea să ma închid în casă, nici pe afară să nu …
Mai mult -
Interviu cu Marius Rebenciuc
Interviu cu Marius Rebenciuc Citeste mai multe aici Sunt foarte mulţi oameni care se plâng că se simt foarte obosiţi, că nu pot să doarmă noaptea, că au început să acumuleze kilograme în plus deşi nu şi-au schimbat regimul de viaţă sau regimul alimentar. Că se simt foarte slăbiţi şi nu au nici un pic …
Mai mult



